23SR100KLFTR TT Electronics/BI
23.pdf
Виробник: TT Electronics/BI
Description: TRIMMER 100K OHM 0.25W J LEAD
Power (Watts): 0.25W, 1/4W
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Adjustment Type: Side Adjustment
Size / Dimension: Rectangular - 0.219" x 0.197" Face (5.56mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Termination Style: J Lead
Resistive Material: Cermet
Resistance: 100 kOhms
Number of Turns: 1
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TRIMMER 100K OHM 0.25W J LEAD, Power (Watts): 0.25W, 1/4W, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Adjustment Type: Side Adjustment, Size / Dimension: Rectangular - 0.219" x 0.197" Face (5.56mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Termination Style: J Lead, Resistive Material: Cermet, Resistance: 100 kOhms, Number of Turns: 1.
Інші пропозиції 23SR100KLFTR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
23SR100KLFTR 23SR100KLFTR Виробник : BI Technologies / TT Electronics TTRB_S_A0009735161_1-2565539.pdf Trimmer Resistors - SMD 4MM SINGLE-TURN SEALED