Продукція > Вивідні резистори > 3W > 240 kOhm 5% 3W вив. (MFR300SSJTB-240K-Hitano)
240 kOhm 5% 3W вив. (MFR300SSJTB-240K-Hitano)
MFRSS_series_20140707.pdf
Код товару: 55351
Додати до обраних Обраний товар
Виробник: Hitano
Номінал: 240 kOhm
Точність і ТКО: ±5%, ±250ppm
P ном., W: 3 W
U, роб.: 500 V
Габарити: 11x4 mm; Dвив. = 0,8 mm
Тип: метало-плівкові мініатюрні
у наявності 1410 шт:
10 шт - РАДІОМАГ-Львів
100 шт - РАДІОМАГ-Харків
67 шт - РАДІОМАГ-Дніпро
З цим товаром купують
100 kOhm 5% 3W вив. (MFR300SSJTB-100KR-Hitano)
MFRSS_series_20140707.pdf
Виробник: Hitano
Вивідні резистори > 3W
Номінал: 100 kOhm
Точність і ТКО: ±5%, ±250ppm
P ном., W: 3 W
U, роб.: 500 V
Мінімальне замовлення: 6
120 kOhm 5% 3W вив. (MFR300SSJTB-120KR-Hitano)
Вивідні резистори > 3W
Номінал: 120 kOhm
Точність і ТКО: ±5%, ±250ppm
P ном., W: 3 W
U, роб.: 500 V
у наявності: 606 шт
500 шт - склад
27 шт - РАДІОМАГ-Львів
36 шт - РАДІОМАГ-Харків
43 шт - РАДІОМАГ-Дніпро
180 kOhm 5% 3W вив. (MFR300SSJTB-180K-Hitano)
Вивідні резистори > 3W
Номінал: 180 kOhm
Точність і ТКО: ±5%, ±250ppm
P ном., W: 3 W
U, роб.: 500 V
у наявності: 576 шт
363 шт - склад
100 шт - РАДІОМАГ-Харків
113 шт - РАДІОМАГ-Дніпро
200 kOhm 5% 3W вив. (MFR300SSJTB-200KR-Hitano)
Вивідні резистори > 3W
Номінал: 200 kOhm
Точність і ТКО: ±5%, ±250ppm
P ном., W: 3 W
U, роб.: 500 V
26 шт - РАДІОМАГ-Львів
174 шт - РАДІОМАГ-Харків
122 шт - РАДІОМАГ-Дніпро
270 kOhm 5% 3W вив. (MFR300SSJTB-270K-Hitano)
Вивідні резистори > 3W
Номінал: 270 kOhm
Точність і ТКО: ±5%, ±250ppm
P ном., W: 3 W
U, роб.: 500 V