2450BL14C0050001T
2450BL14C0050001T Johanson Technology Inc.
2450BL14C050.pdf
Виробник: Johanson Technology Inc.
Description: BALUN 2.4GHZ-2.5GHZ 50/50 0603
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency Range: 2.4GHz ~ 2.5GHz
Impedance - Unbalanced/Balanced: 50 / 50Ohm
Insertion Loss (Max): 1.2dB
Return Loss (Min): 9.5dB
Phase Difference: 180° ±10°
Part Status: Active
на замовлення 4000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: BALUN 2.4GHZ-2.5GHZ 50/50 0603, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Frequency Range: 2.4GHz ~ 2.5GHz, Impedance - Unbalanced/Balanced: 50 / 50Ohm, Insertion Loss (Max): 1.2dB, Return Loss (Min): 9.5dB, Phase Difference: 180° ±10°, Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Insertion Loss (Max): 1.2dB
Return Loss (Min): 9.5dB
Phase Difference: 180° ±10°
Part Status: Active
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 15
2450BL14C0050001T 2450BL14C0050001T Виробник : Johanson Technology johanson_integrated_passives-1666840.pdf BALUN 2.4GHZ WIFI/BLUETOOTH 1:1