2450BP08C0100002T
2450BP08C0100002T Johanson Technology Inc.
2450BP08C0100002T.pdf
Виробник: Johanson Technology Inc.
Description: BAND PASS FILTER, 2400-2500 MHZ,
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 5-SMD, No Lead
Filter Type: Band Pass
Size / Dimension: 0.043" L x 0.035" W (1.10mm x 0.90mm)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 2.45GHz
Insertion Loss: 1.2dB
Bandwidth: 100MHz
Height (Max): 0.018" (0.45mm)
на замовлення 18000 шт:
Написати відгук
Description: BAND PASS FILTER, 2400-2500 MHZ,, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 5-SMD, No Lead, Filter Type: Band Pass, Size / Dimension: 0.043" L x 0.035" W (1.10mm x 0.90mm), Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 2.45GHz, Insertion Loss: 1.2dB, Bandwidth: 100MHz, Height (Max): 0.018" (0.45mm).
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 5-SMD, No Lead
Filter Type: Band Pass
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 2.45GHz
Insertion Loss: 1.2dB
Bandwidth: 100MHz
Height (Max): 0.018" (0.45mm)