2450BP15H0100001E
2450BP15H0100001E Johanson Technology Inc.
2450BP15H0100.pdf
Виробник: Johanson Technology Inc.
Description: RF FILTER BAND PASS 2.45GHZ 0805
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 0805 (2012 Metric), 4 PC Pad
Filter Type: Band Pass
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 2.45GHz Center
Insertion Loss: 1.5dB
Bandwidth: 100MHz
Height (Max): 0.026" (0.65mm)
Part Status: Active
на замовлення 700 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 13
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RF FILTER BAND PASS 2.45GHZ 0805, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), 4 PC Pad, Filter Type: Band Pass, Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 2.45GHz Center, Insertion Loss: 1.5dB, Bandwidth: 100MHz, Height (Max): 0.026" (0.65mm), Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
2450BP15H0100001E 2450BP15H0100001E Виробник : Johanson Technology Inc. 2450BP15H0100.pdf Description: RF FILTER BAND PASS 2.45GHZ 0805
Packaging: Tape & Reel (TR)
Filter Type: Band Pass
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 2.45GHz Center
Insertion Loss: 1.5dB
Bandwidth: 100MHz
Height (Max): 0.026" (0.65mm)