Продукція > VISHAY DALE > CMF55249K00FHEB
CMF55249K00FHEB
CMF55249K00FHEB Vishay Dale
cmfind.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES 249K OHM 1/2W 1% AXIAL
Power (Watts): 0.6W
Tolerance: ±1%
Features: Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±50ppm/°C
Size / Dimension: 0.090" Dia x 0.240" L (2.29mm x 6.10mm)
Composition: Metal Film
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Part Status: Active
Resistance: 249 kOhms
на замовлення 3000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 249K OHM 1/2W 1% AXIAL, Power (Watts): 0.6W, Tolerance: ±1%, Features: Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: ±50ppm/°C, Size / Dimension: 0.090" Dia x 0.240" L (2.29mm x 6.10mm), Composition: Metal Film, Operating Temperature: -55°C ~ 175°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Part Status: Active, Resistance: 249 kOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CMF55249K00FHEB CMF55249K00FHEB Виробник : Vishay Dale cmfind.pdf Description: RES 249K OHM 1/2W 1% AXIAL
Packaging: Cut Tape (CT)
Power (Watts): 0.6W
Tolerance: ±1%
Package / Case: Axial
Composition: Metal Film
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Part Status: Active
Resistance: 249 kOhms
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
CMF55249K00FHEB CMF55249K00FHEB Виробник : Vishay / Dale cmfind.pdf Metal Film Resistors - Through Hole 249K OHM 1% 50PPM 1/2W
Мінімальне замовлення: 7
CMF55249K00FHEB CMF55249K00FHEB Виробник : Vishay cmfind.pdf Res Metal Film 249K Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±50ppm/°C Epoxy AXL T/R
на замовлення 210 шт:
Мінімальне замовлення: 57
на замовлення 210 шт:
Мінімальне замовлення: 4
249 kOhm 1% 0,5W (CMF55249K00FHEB – Vishay/Dale)
Додати до обраних Обраний товар
Вивідні резистори > 0,4 ... 0,6W
товару немає в наявності