24R-JMCS-GAN-TF
24R-JMCS-GAN-TF JST Sales America Inc.
eJMC.pdf?6387c0157f359
Виробник: JST Sales America Inc.
Description: CONN RCPT 24POS SMD GOLD
Packaging: Cut Tape (CT)
Connector Type: Receptacle, Center Strip Contacts
Contact Finish: Gold
Mounting Type: Surface Mount
Number of Positions: 24
Pitch: 0.020" (0.50mm)
Height Above Board: 0.091" (2.30mm)
Number of Rows: 2
на замовлення 3183 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN RCPT 24POS SMD GOLD, Packaging: Tape & Reel (TR), Connector Type: Receptacle, Center Strip Contacts, Contact Finish: Gold, Mounting Type: Surface Mount, Number of Positions: 24, Pitch: 0.020" (0.50mm), Height Above Board: 0.091" (2.30mm), Number of Rows: 2.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
24R-JMCS-GAN-TF Виробник : JST Corporation eJMC.pdf?6387c0157f359 24R-JMCS-GAN-TF
Кількість Ціна
24R-JMCS-GAN-TF 24R-JMCS-GAN-TF Виробник : JST Sales America Inc. eJMC.pdf?6387c0157f359 Description: CONN RCPT 24POS SMD GOLD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Contact Finish: Gold
Mounting Type: Surface Mount
Number of Positions: 24
Pitch: 0.020" (0.50mm)