250R05L0R8BV4T
250R05L0R8BV4T Johanson Technology Inc.
johanson-technology-multi-layer-high-q-capacitors.pdf
Виробник: Johanson Technology Inc.
Description: CAP CER 0.8PF 25V C0G/NP0 0201
на замовлення 30000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25volts 0.8pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
250R05L0R8BV4T 250R05L0R8BV4T Виробник : Johanson Technology Inc. johanson-technology-multi-layer-high-q-capacitors.pdf Description: CAP CER 0.8PF 25V C0G/NP0 0201
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 24
250R05L0R8BV4T 250R05L0R8BV4T Виробник : Johanson Dielectrics johanson-technology-multi-layer-high-q-capacitors-1519376.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25volts 0.8pF