250R05L2R4BV4T
250R05L2R4BV4T Johanson Dielectrics
JTI-CAT-MLCC-HighQ-1101025.pdf
Виробник: Johanson Dielectrics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25volts 2.4pF
на замовлення 9090 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції 250R05L2R4BV4T
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
250R05L2R4BV4T 250R05L2R4BV4T Виробник : Johanson Technology Inc. johanson-technology-multi-layer-high-q-capacitors.pdf Description: CAP CER 2.4PF 25V C0G/NP0 0201