Продукція > JOHANSON > 250R05L4R3AV4Y
250R05L4R3AV4Y
250R05L4R3AV4Y Johanson
johanson-technology-multi-layer-high-q-capacitors.pdf
Виробник: Johanson
Cap Ceramic 4.3pF 25V C0G 0.05pF Pad SMD 0201 125°C Ultra Low ESR T/R
на замовлення 42 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції 250R05L4R3AV4Y
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
250R05L4R3AV4Y 250R05L4R3AV4Y Виробник : Johanson johanson-technology-multi-layer-high-q-capacitors.pdf Cap Ceramic 4.3pF 25V C0G 0.05pF Pad SMD 0201 125°C Ultra Low ESR T/R