250R07N221JV4T
250R07N221JV4T Johanson Dielectrics
johanson-dielectrics-product-catalog.pdf
Виробник: Johanson Dielectrics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25volts 220pF 5% NPO
на замовлення 9919 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції 250R07N221JV4T
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
250R07N221JV4T 250R07N221JV4T Виробник : Johanson Dielectrics Inc. johanson-dielectrics-product-catalog.pdf Description: CAP CER 220PF 25V C0G/NP0 0402