250R14W104KV4T
250R14W104KV4T Johanson Dielectrics
johanson_johas00908-1.pdf
Виробник: Johanson Dielectrics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25volts 0.1uF 10% X7R
на замовлення 29405 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції 250R14W104KV4T
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
250R14W104KV4T 250R14W104KV4T Виробник : Johanson Dielectrics Inc. jdi-product-catalog.pdf Description: CAP CER 0.1UF 25V X7R 0603