250R14W473KV4T
250R14W473KV4T Johanson Dielectrics Inc.
jdi-product-catalog.pdf
Виробник: Johanson Dielectrics Inc.
Description: CAP CER 0.047UF 25V X7R 0603
на замовлення 4824 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25volts 0.047uF 10% X7R.
Інші пропозиції 250R14W473KV4T
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
250R14W473KV4T 250R14W473KV4T Виробник : Johanson Dielectrics jdi-surface-mount-1062145.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25volts 0.047uF 10% X7R
250R14W473KV4T 250R14W473KV4T Виробник : Johanson Dielectrics Inc. jdi-product-catalog.pdf Description: CAP CER 0.047UF 25V X7R 0603