250R14X105KV4T
250R14X105KV4T Johanson Dielectrics Inc.
JDI-Tanceram.pdf
Виробник: Johanson Dielectrics Inc.
Description: CAP CER 1UF 25V X5R 0603
на замовлення 65144 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25volts 1uF 10% X5R.
Інші пропозиції 250R14X105KV4T
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
250R14X105KV4T 250R14X105KV4T Виробник : Johanson Dielectrics Inc. JDI-Tanceram.pdf Description: CAP CER 1UF 25V X5R 0603
250R14X105KV4T 250R14X105KV4T Виробник : Johanson Dielectrics JDI-Tanceram.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25volts 1uF 10% X5R