250R15W224KV4T
250R15W224KV4T Johanson Dielectrics
jdi-surface-mount-1062145.pdf
Виробник: Johanson Dielectrics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25volts 0.22uF 10% X7R
на замовлення 15400 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції 250R15W224KV4T
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
250R15W224KV4T 250R15W224KV4T Виробник : Johanson Dielectrics Inc. johanson-dielectrics-product-catalog.pdf Description: CAP CER 0.22UF 25V X7R 0805