250R18W105KV4E
250R18W105KV4E Johanson Dielectrics
johanson_joha_s_a0008490164_1-1990443.pdf
Виробник: Johanson Dielectrics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25volts 1.0uF 10% X7R
на замовлення 2080 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції 250R18W105KV4E
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
250R18W105KV4E 250R18W105KV4E Виробник : Johanson Dielectrics Inc. tanceram-chip-capacitors.pdf Description: CAP CER 1UF 25V X7R 1206
на замовлення 397 шт: