250R18W334KV4E
250R18W334KV4E Johanson Dielectrics Inc.
JDI-Tanceram.pdf
Виробник: Johanson Dielectrics Inc.
Description: CAP CER 0.33UF 25V X7R 1206
на замовлення 2138 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25volts 0.33uF 10% X7R.
Інші пропозиції 250R18W334KV4E
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
250R18W334KV4E 250R18W334KV4E Виробник : Johanson Dielectrics jdi-surface-mount-1062145.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25volts 0.33uF 10% X7R
250R18W334KV4E 250R18W334KV4E Виробник : Johanson Dielectrics Inc. JDI-Tanceram.pdf Description: CAP CER 0.33UF 25V X7R 1206
на замовлення 7 шт: