250R18X106KV4E
250R18X106KV4E Johanson Dielectrics Inc.
JDI-Tanceram.pdf
Виробник: Johanson Dielectrics Inc.
Description: CAP CER 10UF 25V X5R 1206
на замовлення 54625 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25volts 10uF 10% X5R.
Інші пропозиції 250R18X106KV4E
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
250R18X106KV4E 250R18X106KV4E Виробник : Johanson Dielectrics Inc. JDI-Tanceram.pdf Description: CAP CER 10UF 25V X5R 1206
250R18X106KV4E 250R18X106KV4E Виробник : Johanson Dielectrics johanson_joha-s-a0008489419-1.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25volts 10uF 10% X5R