250S41X475KV4E
250S41X475KV4E Johanson Dielectrics Inc.
JDI-Tanceram.pdf
Виробник: Johanson Dielectrics Inc.
Description: CAP CER 4.7UF 25V X5R 1210
на замовлення 4685 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25volts 4.7uF 10% X5R.
Інші пропозиції 250S41X475KV4E
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
250S41X475KV4E 250S41X475KV4E Виробник : Johanson Dielectrics Inc. JDI-Tanceram.pdf Description: CAP CER 4.7UF 25V X5R 1210
250S41X475KV4E 250S41X475KV4E Виробник : Johanson Dielectrics jdi-surface-mount-1062145.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25volts 4.7uF 10% X5R