Продукція > JOHANSON > 251R07S2R2AV4T
251R07S2R2AV4T
251R07S2R2AV4T Johanson
johanson-technology-multi-layer-high-q-capacitors.pdf
Виробник: Johanson
Cap Ceramic 2.2pF 250V C0G 0.05pF Pad SMD 0402 125°C T/R
на замовлення 10000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 2.2PF 250V C0G/NP0 0402, Tolerance: ±0.05pF, Features: High Q, Low Loss, Ultra Low ESR, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 250V, Package / Case: 0402 (1005 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.040" L x 0.020" W (1.02mm x 0.51mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: RF, Microwave, High Frequency, Thickness (Max): 0.024" (0.61mm), Part Status: Active, Capacitance: 2.2 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
251R07S2R2AV4T 251R07S2R2AV4T Виробник : Johanson Technology Inc. johanson-technology-multi-layer-high-q-capacitors.pdf Description: CAP CER 2.2PF 250V C0G/NP0 0402
Tolerance: ±0.05pF
Features: High Q, Low Loss, Ultra Low ESR
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 250V
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.040" L x 0.020" W (1.02mm x 0.51mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: RF, Microwave, High Frequency
Thickness (Max): 0.024" (0.61mm)
Part Status: Active
Capacitance: 2.2 pF
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
251R07S2R2AV4T 251R07S2R2AV4T Виробник : Johanson johanson-technology-multi-layer-high-q-capacitors.pdf Cap Ceramic 2.2pF 250V C0G 0.05pF Pad SMD 0402 125°C T/R
товару немає в наявності
Tolerance: ±0.05pF
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 250V
Part Status: Active
Capacitance: 2.2 pF