Продукція > JOHANSON > 251R14S6R8CV4Y
251R14S6R8CV4Y
251R14S6R8CV4Y Johanson
Виробник: Johanson
Cap Ceramic 6.8pF 250V C0G 0.25pF Pad SMD 0603 125°C T/R
на замовлення 500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції 251R14S6R8CV4Y
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
251R14S6R8CV4Y 251R14S6R8CV4Y Виробник : Johanson Cap Ceramic 6.8pF 250V C0G 0.25pF Pad SMD 0603 125°C T/R
на замовлення 500 шт: