251R15S1R5AV4E
251R15S1R5AV4E Johanson Technology Inc.
johanson-technology-multi-layer-high-q-capacitors.pdf
Виробник: Johanson Technology Inc.
Description: CAP CER 1.5PF 250V NP0 0805
на замовлення 4039 шт:
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 250volts 1.5pF.
Інші пропозиції 251R15S1R5AV4E
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
251R15S1R5AV4E 251R15S1R5AV4E Виробник : Johanson Technology Inc. johanson-technology-multi-layer-high-q-capacitors.pdf Description: CAP CER 1.5PF 250V NP0 0805
251R15S1R5AV4E 251R15S1R5AV4E Виробник : Johanson Dielectrics JTI-CAT-MLCC-HighQ-1101025.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 250volts 1.5pF