251R15S6R8CV4E
251R15S6R8CV4E Johanson Technology Inc.
johanson-technology-multi-layer-high-q-capacitors.pdf
Виробник: Johanson Technology Inc.
Description: CAP CER 6.8PF 250V C0G/NP0 0805
на замовлення 288 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 250volts 6.8pF.
Інші пропозиції 251R15S6R8CV4E
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
251R15S6R8CV4E 251R15S6R8CV4E Виробник : Johanson Dielectrics JTI-CAT-MLCC-HighQ-1101025.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 250volts 6.8pF
на замовлення 7980 шт:
251R15S6R8CV4E 251R15S6R8CV4E Виробник : Johanson Technology Inc. johanson-technology-multi-layer-high-q-capacitors.pdf Description: CAP CER 6.8PF 250V C0G/NP0 0805