251R15W223KV4E
251R15W223KV4E Johanson Dielectrics Inc.
tip-and-ring-chip-capacitors.pdf
Виробник: Johanson Dielectrics Inc.
Description: CAP CER 0.022UF 250V X7R 0805
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 250volts 0.022uF 10% X7R.
Інші пропозиції 251R15W223KV4E
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
251R15W223KV4E 251R15W223KV4E Виробник : Johanson Dielectrics Inc. tip-and-ring-chip-capacitors.pdf Description: CAP CER 0.022UF 250V X7R 0805
товару немає в наявності
251R15W223KV4E 251R15W223KV4E Виробник : Johanson Dielectrics JDI-Tanceram-783568.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 250volts 0.022uF 10% X7R