Продукція > JOHANSON > 251S48W105KV4E
251S48W105KV4E Johanson
johansonhighvoltagedatasheet.pdf
Виробник: Johanson
Cap Ceramic 1uF 250V X7R 10% Pad SMD 2225 125°C T/R
на замовлення 128 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 250volts 1.0uF 10% X7R.
Інші пропозиції 251S48W105KV4E
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
251S48W105KV4E Виробник : Johanson johansonhighvoltagedatasheet.pdf Cap Ceramic 1uF 250V X7R 10% Pad SMD 2225 125°C T/R
на замовлення 128 шт:
251S48W105KV4E 251S48W105KV4E Виробник : Johanson large-size-capacitor-chips-500-5000vdc.pdf Cap Ceramic 1uF 250V X7R 10% Pad SMD 2225 125°C T/R
товару немає в наявності
товару немає в наявності
251S48W105KV4E 251S48W105KV4E Виробник : Johanson Dielectrics JDI-Tanceram-783568.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 250volts 1.0uF 10% X7R