251S49W105KV4E
251S49W105KV4E Johanson Dielectrics Inc.
jdi_tip-ring_2008-02.pdf
Виробник: Johanson Dielectrics Inc.
Description: CAP CER 1UF 250V X7R 1825
на замовлення 1954 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 250volts 1.0uF 10% X7R.
Інші пропозиції 251S49W105KV4E
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
251S49W105KV4E 251S49W105KV4E Виробник : Johanson Dielectrics Inc. jdi_tip-ring_2008-02.pdf Description: CAP CER 1UF 250V X7R 1825
251S49W105KV4E 251S49W105KV4E Виробник : Johanson Dielectrics JDI-Tanceram-783568.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 250volts 1.0uF 10% X7R
на замовлення 741 шт: