2520X500H
2520X500H Tri-Star Industries, Inc.
product_Cat.pdf
Виробник: Tri-Star Industries, Inc.
Description: INSERT YELLOW 0.38"DIA X 0.50" H
Packaging: Bulk
Color: Yellow
Size / Dimension: 0.38" Dia x 0.50" H (9.5mm x 12.7mm)
Type: Insert
Part Status: Active
на замовлення 8224 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: INSERT YELLOW 0.38"DIA X 0.50" H, Packaging: Bulk, Color: Yellow, Size / Dimension: 0.38" Dia x 0.50" H (9.5mm x 12.7mm), Type: Insert, Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
2520X500H 2520X500H Виробник : RAF Electronic Hardware product_Cat.pdf Screws & Fasteners H Series, 1/4-20 threaded inserts, 0.500" length
на замовлення 750 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
2520X500H Виробник : RAF Electronic Hardware product_Cat.pdf Inserts Tappex 9.53mm-LG 12.7mm-OD 1/4-20-THD Brass