Продукція > VISHAY DALE > CMF55255K00FHEB
CMF55255K00FHEB
CMF55255K00FHEB Vishay Dale
cmfind.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES 255K OHM 1/2W 1% AXIAL
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Metal Film Resistors - Through Hole 1/2watt 255Kohm 1% 50ppm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CMF55255K00FHEB CMF55255K00FHEB Виробник : Vishay / Dale cmfind.pdf Metal Film Resistors - Through Hole 1/2watt 255Kohm 1% 50ppm
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
CMF55255K00FHEB CMF55255K00FHEB Виробник : Vishay Dale cmfind.pdf Description: RES 255K OHM 1/2W 1% AXIAL
Мінімальне замовлення: 6
255 kOhm 1% 0,5W (CMF55255K00FHEB – Vishay/Dale)
Додати до обраних Обраний товар
Вивідні резистори > 0,4 ... 0,6W