256X188H
256X188H Tri-Star Industries, Inc.
product_Cat.pdf
Виробник: Tri-Star Industries, Inc.
Description: INSERT YELLOW 0.14"DIA X 0.19" H
Packaging: Bulk
Color: Yellow
Size / Dimension: 0.14" Dia x 0.19" H (3.6mm x 4.8mm)
Type: Insert
на замовлення 925 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 20
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: INSERT YELLOW 0.14"DIA X 0.19" H, Packaging: Bulk, Color: Yellow, Size / Dimension: 0.14" Dia x 0.19" H (3.6mm x 4.8mm), Type: Insert.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
256X188H Виробник : RAF Electronic Hardware product_Cat.pdf Inserts Tappex 4.78mm-LG 3.59mm-OD 2-56-THD Brass
на замовлення 500 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 417
256X188H 256X188H Виробник : RAF Electronic Hardware product_Cat.pdf Screws & Fasteners H Series, 2-56 threaded inserts, 0.188" length