Продукція > IDEAL POWER > 25HK-AP-120A050-CP-3A
25HK-AP-120A050-CP-3A
25HK-AP-120A050-CP-3A IDEAL POWER
3930006.pdf
Виробник: IDEAL POWER
Description: IDEAL POWER - 25HK-AP-120A050-CP-3A - AC/DC-Netzteil, ITE, 1 Ausgang, 6 W, 12 VDC, 500 mA
tariffCode: 85044095
AC-Eingangsspannung, max.: 264V
Ausgangsstrom - Ausgang 2: -A
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
euEccn: NLR
Ausgangsspannung - Ausgang 3: -V
Ausgangsstrom - Ausgang 3: -A
Ausgangsspannung - Ausgang 1: 12VDC
productTraceability: No
AC-Eingangsspannung, min.: 90V
Ausgangsspannung - Ausgang 2: -V
Ausgangsstrom - Ausgang 1: 500mA
Ausgangsleistung, max.: 6W
на замовлення 24 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 6W, Packaging: Box, Size / Dimension: 2.54" L x 1.50" W x 1.37" H (64.5mm x 38.0mm x 34.8mm), Voltage - Output: 12V, Polarization: Positive Center, Output Connector: Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 12.0mm, Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, Cord Length: 70.9" (1.80m), Operating Temperature: 0°C ~ 40°C, Applications: ITE (Commercial), Input Type: Multi-Blade (Included), Approval Agency: CB, CCC, CE, cUL, FCC, GS, PSE, RCM, TUV, UL, Form: Wall Mount (Class II), Efficiency: 78.88%, Current - Output (Max): 500mA, Input Connector: Multi-Blade (Included), Region Utilized: International, No Load Power Consumption: 100mW (Max), Part Status: Active, Power (Watts): 6 W, Standard Number: 60950-1.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
25HK-AP-120A050-CP-3A 25HK-AP-120A050-CP-3A Виробник : Ideal Power Ltd. Ideal-Power-12V-DC-0.5A-PSU-25HK-AP-120A050-CP-3A-A3.pdf Description: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 6W
Packaging: Box
Size / Dimension: 2.54" L x 1.50" W x 1.37" H (64.5mm x 38.0mm x 34.8mm)
Voltage - Output: 12V
Polarization: Positive Center
Output Connector: Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 12.0mm
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC
Cord Length: 70.9" (1.80m)
Operating Temperature: 0°C ~ 40°C
Applications: ITE (Commercial)
Input Type: Multi-Blade (Included)
Approval Agency: CB, CCC, CE, cUL, FCC, GS, PSE, RCM, TUV, UL
Form: Wall Mount (Class II)
Efficiency: 78.88%
Current - Output (Max): 500mA
Input Connector: Multi-Blade (Included)
Region Utilized: International
No Load Power Consumption: 100mW (Max)
Part Status: Active
Power (Watts): 6 W