Продукція > IDEAL POWER LTD. > 25HK-AP-150A040-CP-3A
25HK-AP-150A040-CP-3A
25HK-AP-150A040-CP-3A Ideal Power Ltd.
Виробник: Ideal Power Ltd.
Description: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 15V 6W
Packaging: Box
Size / Dimension: 2.54" L x 1.50" W x 1.37" H (64.5mm x 38.0mm x 34.8mm)
Voltage - Output: 15V
Polarization: Positive Center
Output Connector: Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 12.0mm
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC
Cord Length: 70.9" (1.80m)
Operating Temperature: 0°C ~ 40°C
Applications: ITE (Commercial)
Input Type: Multi-Blade (Included)
Approval Agency: CB, CCC, CE, cUL, FCC, GS, PSE, RCM, TUV, UL
Form: Wall Mount (Class II)
Efficiency: 78.88%
Current - Output (Max): 400mA
Input Connector: Multi-Blade (Included)
Region Utilized: International
No Load Power Consumption: 100mW (Max)
Power (Watts): 6 W
Standard Number: 60950-1
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 15V 6W, Packaging: Box, Size / Dimension: 2.54" L x 1.50" W x 1.37" H (64.5mm x 38.0mm x 34.8mm), Voltage - Output: 15V, Polarization: Positive Center, Output Connector: Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 12.0mm, Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, Cord Length: 70.9" (1.80m), Operating Temperature: 0°C ~ 40°C, Applications: ITE (Commercial), Input Type: Multi-Blade (Included), Approval Agency: CB, CCC, CE, cUL, FCC, GS, PSE, RCM, TUV, UL, Form: Wall Mount (Class II), Efficiency: 78.88%, Current - Output (Max): 400mA, Input Connector: Multi-Blade (Included), Region Utilized: International, No Load Power Consumption: 100mW (Max), Power (Watts): 6 W, Standard Number: 60950-1.