Продукція > IDEAL POWER LTD. > 25HK-AY-120A200-CP
25HK-AY-120A200-CP
25HK-AY-120A200-CP Ideal Power Ltd.
Ideal-Power-12V-DC-2A-PSU-25HK-AY-120A200-CP-A2.pdf
Виробник: Ideal Power Ltd.
Description: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 24W
Packaging: Box
Size / Dimension: 3.11" L x 1.82" W x 1.46" H (79.1mm x 46.2mm x 37.0mm)
Voltage - Output: 12V
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC
Operating Temperature: 0°C ~ 40°C
Applications: ITE (Commercial)
Input Type: Multi-Blade (Included)
Approval Agency: CB, CE, cUL, FCC, GS, RCM, TUV, UL
Form: Wall Mount (Class II)
Efficiency: Level VI
Current - Output (Max): 2A
Input Connector: Multi-Blade (Included)
Region Utilized: International
Power (Watts): 24 W
Standard Number: 62368-1
на замовлення 106 шт:
Написати відгук
Description: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 24W, Packaging: Box, Size / Dimension: 3.11" L x 1.82" W x 1.46" H (79.1mm x 46.2mm x 37.0mm), Voltage - Output: 12V, Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, Operating Temperature: 0°C ~ 40°C, Applications: ITE (Commercial), Input Type: Multi-Blade (Included), Approval Agency: CB, CE, cUL, FCC, GS, RCM, TUV, UL, Form: Wall Mount (Class II), Efficiency: Level VI, Current - Output (Max): 2A, Input Connector: Multi-Blade (Included), Region Utilized: International, Power (Watts): 24 W, Standard Number: 62368-1.