Продукція > BUSSMANN > 25NHM000B-690
25NHM000B-690
25NHM000B-690 BUSSMANN
25NHM000B-690.pdf
Виробник: BUSSMANN
Category: NH Fuses
Description: Fuse: fuse; 25A; 690VAC; aM; industrial; NH000
Type of fuse: fuse
Current rating: 25A
Rated voltage: 690V AC
Fuse characteristics: aM
Kind of fuse: industrial
Fuse size: NH000
Breaking capacity: 120kA
Power dissipation: 1.1W
на замовлення 3 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: NH Fuses, Description: Fuse: fuse; 25A; 690VAC; aM; industrial; NH000, Type of fuse: fuse, Current rating: 25A, Rated voltage: 690V AC, Fuse characteristics: aM, Kind of fuse: industrial, Fuse size: NH000, Breaking capacity: 120kA, Power dissipation: 1.1W.
Інші пропозиції 25NHM000B-690
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
25NHM000B-690 Виробник : Eaton Bussmann 0df538ca-460e-4185-b185-4aa9277ce71b.pdf Description: FUSE SQ 25A 690VAC RECTANGULAR
товару немає в наявності
25NHM000B-690 25NHM000B-690 Виробник : Bussmann / Eaton Cooper_Bussmann_NHM_Fuses-1160406.pdf Specialty Fuses 25AMP 690V AM SIZE 000