25SEF180M
25SEF180M Panasonic Electronic Components
SEF_Series_DS.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP ALUM POLY 180UF 20% 25V T/H
на замовлення 95 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Aluminium Organic Polymer Capacitors 180uf 25volts 4.65A OS-CON TH type.
Інші пропозиції 25SEF180M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
25SEF180M 25SEF180M Виробник : Panasonic AAB8000C235-1095274.pdf Aluminium Organic Polymer Capacitors 180uf 25volts 4.65A OS-CON TH type