25SEF82M
25SEF82M Panasonic
AAB8000C235-1095274.pdf
Виробник: Panasonic
Aluminium Organic Polymer Capacitors 82uf 25volts 3.0A OS-CON TH type
на замовлення 200 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM POLY 82UF 20% 25V TH, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Polymer, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.138" (3.50mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 28mOhm, Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 125°C, Height - Seated (Max): 0.276" (7.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 82 µF, Voltage - Rated: 25 V, Ripple Current @ Low Frequency: 47 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 940 mA @ 100 kHz.
Інші пропозиції 25SEF82M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
25SEF82M 25SEF82M Виробник : Panasonic Electronic Components SEF_Series_DS.pdf Description: CAP ALUM POLY 82UF 20% 25V TH
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Polymer
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.138" (3.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 28mOhm
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 125°C
Height - Seated (Max): 0.276" (7.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 82 µF
Voltage - Rated: 25 V
Ripple Current @ Low Frequency: 47 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 940 mA @ 100 kHz