25SEK120M
25SEK120M Panasonic Electronic Components
AAB8000C265.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP ALUM POLY 120UF 20% 25V T/H
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Polymer
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.138" (3.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 24mOhm
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 125°C
Height - Seated (Max): 0.276" (7.00mm)
Capacitance: 120 µF
Voltage - Rated: 25 V
Ripple Current @ Low Frequency: 50.5 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 1.01 A @ 100 kHz
на замовлення 6660 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM POLY 120UF 20% 25V T/H, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Polymer, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.138" (3.50mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 24mOhm, Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 125°C, Height - Seated (Max): 0.276" (7.00mm), Capacitance: 120 µF, Voltage - Rated: 25 V, Ripple Current @ Low Frequency: 50.5 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 1.01 A @ 100 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
25SEK120M 25SEK120M Виробник : Panasonic AAB8000C265.pdf Aluminium Organic Polymer Capacitors 25V 120uF 24mOhms SMD 8x7mm