25SEK82M
25SEK82M Panasonic
AAB8000C265.pdf
Виробник: Panasonic
Aluminium Organic Polymer Capacitors 25V 82uF 25mOhms 6.3 x 6mm
на замовлення 1815 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 11
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
25SEK82M 25SEK82M Виробник : PANASONIC AAB8000C265.pdf Description: PANASONIC - 25SEK82M - Polymer-Aluminium-Elektrolytkondensator, 82 µF, 25 V, Radial bedrahtet, 0.025 ohm
tariffCode: 85322200
Produkthöhe: 6mm
Bauform / Gehäuse des Kondensators: Radial bedrahtet
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: ± 20%
Kondensatormontage: Durchsteckmontage
usEccn: EAR99
Lebensdauer bei Temperatur: 1000 Stunden bei 125°C
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Äquivalenter Serienwiderstand (ESR): 0.025ohm
Produktlänge: -
euEccn: NLR
Kapazität: 82µF
Spannung (DC): 25V
Rippelstrom: 960mA
productTraceability: No
Produktdurchmesser: 6.3mm
Kondensatoranschlüsse: Radial bedrahtet
Betriebstemperatur, max.: 125°C
Produktbreite: -
SVHC: To Be Advised
на замовлення 424 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
25SEK82M 25SEK82M Виробник : Panasonic Electronic Components AAB8000C265.pdf Description: CAP ALUM POLY 82UF 20% 25V T/H
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.248" Dia (6.30mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Polymer
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.098" (2.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 25mOhm
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 125°C
Height - Seated (Max): 0.236" (6.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 82 µF
Voltage - Rated: 25 V
Ripple Current @ Low Frequency: 48 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 960 mA @ 100 kHz