25SEP33M+TSS
25SEP33M+TSS Panasonic Electronic Components
SEP_Series_Rev_May2013.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP ALUM POLY 33UF 20% 25V T/H
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Aluminium Organic Polymer Capacitors 25volts 33uF ESR 30mohm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
25SEP33M+TSS 25SEP33M+TSS Виробник : Panasonic SEP_Series_Rev_May2013.pdf Aluminium Organic Polymer Capacitors 25volts 33uF ESR 30mohm
на замовлення 803 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
25SEP33M+TSS 25SEP33M+TSS Виробник : Panasonic Electronic Components SEP_Series_Rev_May2013.pdf Description: CAP ALUM POLY 33UF 20% 25V T/H