25SEP56M+T
25SEP56M+T Panasonic
SEP_Series_Rev_May2013.pdf
Виробник: Panasonic
Aluminium Organic Polymer Capacitors 25volts 56uF ESR 28mohm
на замовлення 980 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
25SEP56M+T 25SEP56M+T Виробник : Panasonic Electronic Components SEP_Series_Rev_May2013.pdf Description: CAP ALUM POLY 56UF 20% 25V T/H
на замовлення 325 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2