25SEP56M
25SEP56M Panasonic
SEP_Series_Rev_May2013.pdf
Виробник: Panasonic
Aluminium Organic Polymer Capacitors 25volts 56uF ESR 28mohm
на замовлення 238 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM POLY 56UF 20% 25V T/H, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Polymer, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 28mOhm, Lifetime @ Temp.: 3000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 0.512" (13.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 56 µF, Voltage - Rated: 25 V, Ripple Current @ Low Frequency: 190 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 3.8 A @ 100 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
25SEP56M 25SEP56M Виробник : Panasonic Electronic Components SEP_Series_Rev_May2013.pdf Description: CAP ALUM POLY 56UF 20% 25V T/H
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Polymer
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 28mOhm
Lifetime @ Temp.: 3000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 0.512" (13.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 56 µF
Voltage - Rated: 25 V
Ripple Current @ Low Frequency: 190 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 3.8 A @ 100 kHz