Продукція > RUBYCON > 25SEV33M6.3X5.5
25SEV33M6.3X5.5
25SEV33M6.3X5.5 Rubycon
SEV.pdf
Виробник: Rubycon
Description: CAP ALUM 33UF 20% 25V SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can - SMD
Size / Dimension: 0.248" Dia (6.30mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C
Surface Mount Land Size: 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm)
Height - Seated (Max): 0.217" (5.50mm)
Part Status: Not For New Designs
Capacitance: 33 µF
Voltage - Rated: 25 V
Ripple Current @ Low Frequency: 54 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 81 mA @ 10 kHz
на замовлення 819 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM 33UF 20% 25V SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can - SMD, Size / Dimension: 0.248" Dia (6.30mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: Automotive, Ratings: AEC-Q200, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C, Surface Mount Land Size: 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm), Height - Seated (Max): 0.217" (5.50mm), Part Status: Not For New Designs, Capacitance: 33 µF, Voltage - Rated: 25 V, Ripple Current @ Low Frequency: 54 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 81 mA @ 10 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
25SEV33M6.3X5.5 Виробник : SANYO SEV.pdf SMD
на замовлення 86200 шт:
25SEV33M6.3X5.5 25SEV33M6.3X5.5 Виробник : Rubycon SEV.pdf Description: CAP ALUM 33UF 20% 25V SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Polarization: Polar
Mounting Type: Surface Mount
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Capacitance: 33 µF
Voltage - Rated: 25 V