25SR10KLF
25SR10KLF BI Technologies / TT Electronics
TTRB_S_A0009734953_1-2565630.pdf
Виробник: BI Technologies / TT Electronics
Trimmer Resistors - Through Hole 10K ohm 10% 1/4" Single Turn
на замовлення 1811 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TRIMMER 10K OHM 0.5W PC PIN SIDE, Packaging: Tube, Power (Watts): 0.5W, 1/2W, Tolerance: ±10%, Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Adjustment Type: Side Adjustment, Size / Dimension: Square - 0.270" x 0.270" Face (6.86mm x 6.86mm), Mounting Type: Through Hole, Termination Style: PC Pins, Resistive Material: Cermet, Part Status: Active, Resistance: 10 kOhms, Number of Turns: 1.0.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
25SR10KLF 25SR10KLF Виробник : TT Electronics/BI 25.pdf Description: TRIMMER 10K OHM 0.5W PC PIN SIDE
Packaging: Tube
Power (Watts): 0.5W, 1/2W
Tolerance: ±10%
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Adjustment Type: Side Adjustment
Size / Dimension: Square - 0.270" x 0.270" Face (6.86mm x 6.86mm)
Mounting Type: Through Hole
Termination Style: PC Pins
Resistive Material: Cermet
Part Status: Active
Resistance: 10 kOhms
Number of Turns: 1.0
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
25SR10KLF 25SR10KLF Виробник : BI Technologies (TT electronics) 25.pdf Res Cermet Trimmer 10K Ohm 10% 0.5W(1/2W) 1(Elec)/1(Mech)Turn 2.77mm (6.86 X 4.83 X 6.86mm) Pin Thru-Hole Tube