25SVF180M
25SVF180M Panasonic Electronic Components
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP ALUM POLY 180UF 20% 25V SMD
на замовлення 204 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Aluminium Organic Polymer Capacitors 180uf 25volts 4.65A OS-CON Polymer.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
25SVF180M 25SVF180M Виробник : Panasonic AAB8000C211-1099531.pdf Aluminium Organic Polymer Capacitors 180uf 25volts 4.65A OS-CON Polymer
на замовлення 660 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
25SVF180M 25SVF180M Виробник : Panasonic Electronic Components 4311 Description: CAP ALUM POLY 180UF 20% 25V SMD