25SVF82M
25SVF82M Panasonic Electronic Components
4311
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP ALUM POLY 82UF 20% 25V SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can - SMD
Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Polymer
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
ESR (Equivalent Series Resistance): 28mOhm
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 125°C
Surface Mount Land Size: 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm)
Height - Seated (Max): 0.276" (7.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 82 µF
Voltage - Rated: 25 V
Ripple Current @ Low Frequency: 47 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 940 mA @ 100 kHz
на замовлення 1000 шт:
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM POLY 82UF 20% 25V SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can - SMD, Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Polymer, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, ESR (Equivalent Series Resistance): 28mOhm, Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 125°C, Surface Mount Land Size: 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm), Height - Seated (Max): 0.276" (7.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 82 µF, Voltage - Rated: 25 V, Ripple Current @ Low Frequency: 47 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 940 mA @ 100 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
25SVF82M 25SVF82M Виробник : Panasonic Electronic Components 4311 Description: CAP ALUM POLY 82UF 20% 25V SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Mounting Type: Surface Mount
Type: Polymer
Applications: General Purpose
Part Status: Active
Capacitance: 82 µF
Voltage - Rated: 25 V
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
25SVF82M 25SVF82M Виробник : Panasonic AAB8000C211-1099531.pdf Aluminum Organic Polymer Capacitors 82uf 25volts 3.0A OS-CON Polymer