25SVP33M
25SVP33M Panasonic Electronic Components
SVP.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP ALUM POLY 33UF 20% 25V SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can - SMD
Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Polymer
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
ESR (Equivalent Series Resistance): 30mOhm
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C
Surface Mount Land Size: 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm)
Height - Seated (Max): 0.472" (12.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 33 µF
Voltage - Rated: 25 V
на замовлення 400 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 400
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM POLY 33UF 20% 25V SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can - SMD, Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Polymer, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, ESR (Equivalent Series Resistance): 30mOhm, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C, Surface Mount Land Size: 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm), Height - Seated (Max): 0.472" (12.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 33 µF, Voltage - Rated: 25 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
25SVP33M 25SVP33M Виробник : Panasonic Electronic Components SVP.pdf Description: CAP ALUM POLY 33UF 20% 25V SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Mounting Type: Surface Mount
Type: Polymer
Applications: General Purpose
Part Status: Active
Capacitance: 33 µF
Voltage - Rated: 25 V
на замовлення 798 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
25SVP33M 25SVP33M Виробник : Panasonic AAB8000C193-947353.pdf Aluminum Organic Polymer Capacitors 25volts 33uF ESR 30mohm