25SVP56M
25SVP56M Panasonic
jvcr13pz.cgi?E+CI+4+AAB8008+25SVP56M+8+WW
Виробник: Panasonic
Aluminium Organic Polymer Capacitors 25volts 56uF ESR 28mohm
на замовлення 1110 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PANASONIC - 25SVP56M - Polymer-Aluminium-Elektrolytkondensator, 56 µF, 25 V, Becher, radial - SMD, 0.028 ohm, tariffCode: 85322200, Produkthöhe: 12.6mm, rohsCompliant: YES, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Äquivalenter Serienwiderstand (ESR): 0.028ohm, Produktlänge: -mm, euEccn: NLR, Kapazität: 56µF, Spannung (DC): 25V, Rippelstrom: 3.8A, productTraceability: No, Produktdurchmesser: 10mm, Betriebstemperatur, max.: 105°C, Produktbreite: -mm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
25SVP56M 25SVP56M Виробник : PANASONIC PANAS44402-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0 Description: PANASONIC - 25SVP56M - Polymer-Aluminium-Elektrolytkondensator, 56 µF, 25 V, Becher, radial - SMD, 0.028 ohm
tariffCode: 85322200
Produkthöhe: 12.6mm
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Äquivalenter Serienwiderstand (ESR): 0.028ohm
Produktlänge: -mm
euEccn: NLR
Kapazität: 56µF
Spannung (DC): 25V
Rippelstrom: 3.8A
productTraceability: No
Produktdurchmesser: 10mm
Betriebstemperatur, max.: 105°C
Produktbreite: -mm
на замовлення 13 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
25SVP56M 25SVP56M Виробник : Panasonic Electronic Components jvcr13pz.cgi?E+CI+4+AAB8008+25SVP56M+8+WW Description: CAP ALUM POLY 56UF 20% 25V SMD
tariffCode: 85322200
Produkthöhe: 12.6mm
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
Produktlänge: -mm
euEccn: NLR
Kapazität: 56µF
Spannung (DC): 25V
Rippelstrom: 3.8A
productTraceability: No
Produktdurchmesser: 10mm
Produktbreite: -mm
на замовлення 13 шт: