25SVP6R8M
25SVP6R8M Panasonic
jvcr13pz.cgi?E+CI+4+AAB8008+25SVP6R8M+8+WW
Виробник: Panasonic
Aluminium Organic Polymer Capacitors 25volts 6.8uF ESR 80mohm
на замовлення 1156 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції 25SVP6R8M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
25SVP6R8M 25SVP6R8M Виробник : Panasonic Electronic Components jvcr13pz.cgi?E+CI+4+AAB8008+25SVP6R8M+8+WW Description: CAP ALUM POLY 6.8UF 20% 25V SMD