25SVPD22M
25SVPD22M Panasonic
AAB8000C181-931426.pdf
Виробник: Panasonic
Aluminum Organic Polymer Capacitors 25volts 22uF 48mohm 8x7mm OSCON
на замовлення 3347 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції 25SVPD22M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
25SVPD22M 25SVPD22M Виробник : Panasonic Electronic Components AAB8000C181.pdf Description: CAP ALUM POLY 22UF 20% 25V SMD
на замовлення 995 шт: