25SVPD82M
25SVPD82M Panasonic Electronic Components
AAB8000C181.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP ALUM POLY 82UF 20% 25V SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can - SMD
Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Polymer
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
ESR (Equivalent Series Resistance): 28mOhm
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 125°C
Surface Mount Land Size: 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm)
Height - Seated (Max): 0.500" (12.70mm)
Part Status: Active
Capacitance: 82 µF
Voltage - Rated: 25 V
Ripple Current @ Low Frequency: 60.1 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 1.202 A @ 100 kHz
на замовлення 400 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 400
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM POLY 82UF 20% 25V SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can - SMD, Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Polymer, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, ESR (Equivalent Series Resistance): 28mOhm, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 125°C, Surface Mount Land Size: 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm), Height - Seated (Max): 0.500" (12.70mm), Part Status: Active, Capacitance: 82 µF, Voltage - Rated: 25 V, Ripple Current @ Low Frequency: 60.1 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 1.202 A @ 100 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
25SVPD82M 25SVPD82M Виробник : Panasonic Electronic Components AAB8000C181.pdf Description: CAP ALUM POLY 82UF 20% 25V SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Mounting Type: Surface Mount
Type: Polymer
Applications: General Purpose
Part Status: Active
Capacitance: 82 µF
Voltage - Rated: 25 V
на замовлення 566 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
25SVPD82M 25SVPD82M Виробник : Panasonic AAB8000C181-931426.pdf Aluminium Organic Polymer Capacitors 25volts 82uF 28mohm 10x12.7mm OSCON