25SVPG470M
25SVPG470M Panasonic
Виробник: Panasonic
Aluminium Organic Polymer Capacitors 25VDC 470uF 20% 5900mA
на замовлення 317 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук